20 березня 2022 року під час виконання службових обов’язків отримав поранення, несумісне з життям Герой, нащадок повстанців і вірний син України Ігор Григорович Верховецький, який мешкав у с. Василівка. Він самовіддано став на захист нашої землі та безстрашно боровся із російським окупантом.

Солонянська селищна рада висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого захисника України. Розділяємо біль утрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Світла і вічна пам’ять Герою!

Хлопцю було лише 34 роки… У нього залишилась дружина, 2-річний син, мама та брат. Ігор загинув будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок, віддавши за мир в Україні найцінніше – власне життя.

Герої не вмирають! Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Спочивай з миром, Герою України! Не простимо і не забудемо!