Новини спорту

Цими вихідними у Підгородному відбулись змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх» серед жіночих збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад.

Спортивні вихідні вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи

1 березня у Васильківці відбувся фінал Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу. Дістатись до фіналу змогли вихованці секції «футбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради 2012-2013 р.н., тренер Віталій Чернов. На фінальних обласних змаганнях наші юні футболісти посіли достойне 4 місце. Щиро вітаємо фіутболістів та їх тренера і бажаємо впевненості у власних силах та ніколи не зупинятись на досягнутому!

Розповідаємо про спортивні вихідні Солонянської громади

2 лютого юні спортсмени секції «Вільна боротьба» ДЮСШ Солонянської селищної ради взяли участь у Відкритому чемпіонаті міста Запоріжжя з вільної боротьби. Головна мета Відкритого чемпіонату – популяризація вільної боротьби, підвищення спортивної майстерності та залучення дітей та молоді до активних занять спортом.