Відбувся фінал третього етапу змагань з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках

Вчора в Царичанці відбувся фінал третього етапу змагань з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. За звання чемпіонів Дніпровського району змагалися 7 команд хлопців та 6 команд дівчат.

Розповідаємо про спортивні вихідні Солонянської громади

У суботу, 13 квітня, вихованці секції «волейбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради, тренер Василь Шкода, вирушили до Божедарівської громади, де пройшли зональні змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків 2009-2010 р.н. за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2024 року присвячених 33-й річниці Незалежності України.

Новини спорту

Цими вихідними у Павлограді відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат та юнаків 2009/2010 року народження, присвячений річниці вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Товариська зустріч з волейболу

Вчора в Солонянському ліцеї відбулась товариська зустріч з волейболу між командами дівчат 2011-2012 та 2007-2010 р.н. У зустрічі взяли участь волейбольні команди ДЮСШ Солонянської селищної ради, Томаківської та Преображенської ДЮСШ.

Вихованці секції «тхеквондо» взяли участь у Відкритому Чемпіонаті міста Дніпра з козацького двобою

17 березня відбувся відкритий Чемпіонат міста Дніпра з козацького двобою, в якому брали участь вихованці секції «тхеквондо» ДЮСШ Солонянської селищної ради, тренер Володимир Кармазін.

Новини спорту

Цими вихідними у Підгородному відбулись змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу під девізом Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх» серед жіночих збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад.

Спортивні вихідні вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи

1 березня у Васильківці відбувся фінал Чемпіонату Дніпропетровської області з футзалу. Дістатись до фіналу змогли вихованці секції «футбол» ДЮСШ Солонянської селищної ради 2012-2013 р.н., тренер Віталій Чернов. На фінальних обласних змаганнях наші юні футболісти посіли достойне 4 місце. Щиро вітаємо фіутболістів та їх тренера і бажаємо впевненості у власних силах та ніколи не зупинятись на досягнутому!