Розповідаємо про спортивні вихідні Солонянської громади

2 лютого юні спортсмени секції «Вільна боротьба» ДЮСШ Солонянської селищної ради взяли участь у Відкритому чемпіонаті міста Запоріжжя з вільної боротьби. Головна мета Відкритого чемпіонату – популяризація вільної боротьби, підвищення спортивної майстерності та залучення дітей та молоді до активних занять спортом.

Волейбольна команда учениць Солонянського ліцею посіла почесне 3 місце на змаганнях «Шкільні ігри Дніпропетровщини -2023»

Сьогодні в Магдалинівська територіальна громада відбулись фінальні змагання з волейболу серед учнів закладів освіти Дніпропетровської області в рамках обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри Дніпропетровщини -2023».

Цієї суботи у м. Дніпро відбулися змагання Першості Дніпропетровської області з таеквон-до та єдиноборств

Цієї суботи у м. Дніпро відбулися змагання Першості Дніпропетровської області з таеквон-до та єдиноборств. Всього в змаганнях взяло участь 219 учасників, серед них і вихованці ДЮСШ Солонянської селищної ради, тренер – Володимир Кармазін

Про спортивні вихідні нашої громади

Цими вихідними у Царичанці проходив відкритий обласний спортивний кубковий турнір з волейболу у рамках фестивалю спорту «Незламний народ – незламної країни», присвячений Героям – захисникам і захисницям України