Соціально-гуманітарний відділ вітає агітбригаду "Паросток" Надіївської філії з перемогою
Вітаємо екологічну агітбригаду "Паросток" та їх наставника Шатову Ольгу Іванівну, учителя біології та хімії відокремленого підрозділу Надіївської філії І-ІІ ступенів із І місцем у районному етапі обласного фестивалю колективів екологічної просвіти (агітбригад).
Бажаємо успіхів, креативності, завзяття для підкорення нових вершин!