Війна продовжує приносити горе та біль у наші родини та громаду. Солонянщина в жалобі…

Із глибоким болем повідомляємо, що в бою за Україну, її свободу і незалежність, виявивши стійкість та мужність, загинув наш земляк Євгеній Анатолійович Косенко. Герой мешкав у селі Василівка.

Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким загиблого Воїна. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблого Захисника. У скорботі та молитві вшановуємо пам’ять вірного сина України.

Церемонія прощання із Євгенієм Косенко відбудеться завтра, 11 листопада, о 12:00 на площі біля Будинку культури у с. Василівка. Приходьте, щоб віддати шану нашому Герою та гідно провести його в останню путь.

Глибока шана, світла і вічна пам’ять нашому Герою-захиснику!

Спочивай з миром, Герою України! Не забудемо! Не пробачимо!

Солдат Косенко Євгеній Анатолійович, стрілець-помічник гранатометника 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини А1302 загинув 4 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області відданий Військовій присязі на вірність Українському народу.