Б'юті зустріч у нашому Центрі активності громадян

Вважаєте, що в нашому Центр активності громадян Солоне проходять тільки тренінги і навчання? А от і ні! Його двері завжди відкриті для всіх активних та ініціативних мешканців нашої громади

«Демократична школа» для активного учнівства громади

Днями на базі нашого Центр активності громадян Солоне для активних учнів та учениць стартував цикл тренінгів «Демократична школа». Головна мета тренінгів - навчання демократичних засад розбудови успішного майбутнього.

Для педагогів Солонянської громади провели навчання за темою «Формувальне оцінювання»

Формувальне оцінювання - одна із ефективних стратегії підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Воно передбачає оцінювання під час навчання і «для навчання», включає різноманітні техніки та потребує певних знань, навичок та вмінь вчителя для впровадження.

Відбувся територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура")

30 та 31 січня на базі нашого Центру активності громадян продовжили навчання учасники модульного інтелектуального конкурсу «Відун», основною метою якого є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Відбулося засідання робочої групи заступників директорів шкіл на тему «Професійна трансформація педагогічних працівників»

26 січня у приміщенні Центр активності громадян Солоне відбулося засідання робочої групи заступників директорів шкіл на тему «Професійна трансформація педагогічних працівників».

Відбулася робоча нарада педагогів-організаторів шкіл нашої громади та перше засідання лідерів учнівського самоврядування

Днями на базі нашого Центр активності громадян Солоне активності громадян відбулася робоча нарада педагогів-організаторів шкіл нашої громади та перше засідання лідерів учнівського самоврядування.