У Центрі активності громадян провели тренінг для батьків на тему сексуального виховання підлітків

Сьогодні на базі нашого Центру активності громадян відбувся черговий тренінг для батьків на тему сексуального виховання підлітків. Учасники докладно обговорювали особливості сексуального виховання підростаючого покоління та розглядали різницю між сексуальною освітченістю та сексуальним вихованням.

Запрошуємо бажаючих на трансформаційну психологічну гру "Мандала блазня"

Хочете зазирнути у власні глибини підсвідомого та дізнатися приховані мотиви та смисли своїх вчинків? Тоді запрошуємо усіх бажаючих на трансформаційну психологічну гру «Мандала блазня».

Відбувся тренінг для батьків «Особливості стресового стану у дітей. Як допомогти дитині стабілізувати свій стан

На базі нашого Центру активності громадян відбувся тренінг для батьків «Особливості стресового стану у дітей. Як допомогти дитині стабілізувати свій стан».

Запрошуємо на майстер-клас з ораторського мистецтва

Мрієш впевнено виступати перед аудиторією і захоплювати слухачів своїми словами? Тоді маємо для тебе чудову новину! Запрошуємо на майстер-клас "Ораторське мистецтво" від фахівців Міжнародного комітету порятунку (IRC).