На базі Центру активності громадян для керівників садочків відбулось заняття з відпрацювання практичних навичок Google

Беззаперечно, цифрова компетентність є невід’ємною частиною особистісного та професійного розвитку педагога. Тому продовжуємо цифровізацію освіти.

Для педагогів та соціальних працівників Солонянщини проведено універсальний тренінг з психічного здоров’я

14 та 15 вересня на базі нашого Центр активності громадян Солоне було проведено універсальний тренінг з психічного здоров’я для вчителів та соціальних працівників громади.

Продовжуємо вдосконалювати навички та вміння впровадження технологій дистанційного навчання

Вчора на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулося перше практичне заняття для педагогічних працівників садочків із вдосконалення навичок та вмінь впровадження технологій дистанційного навчання.

Відбулося засідання фокус-групи вчителів математичної та природничої освітніх галузей закладів освіти Солонянської громади

Згуртуватися перед новим навчальним роком, обрати освітні орієнтири та збагатитися новими ідеями важливо і необхідно! В рамках серпневих педагогічних заходів “Три кроки до старту” на базі Центр активності громадян Солоне відбулося засідання фокус-групи вчителів математичної та природничої освітніх галузей закладів освіти Солонянської громади.

Стартував проєкт «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню"

Днями на базі Центр активності громадян Солоне стартував новий проєкт «Забезпечення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню", який реалізує громадська організація Об'єднання психологів та психоаналітиків "ВЗАЄМОДІЯ".