Солонянська громада готується до запуску сучасного кол-центру в лікарні

Наша громада одна із 8 громад України, яку в рамках проєкту від GIZ Ukraine відібрано для створення кол-центру та впровадження сервісного підходу до обслуговування пацієнтів. Разом з партнером «100% життя» - Мережа ЛЖВ GIZ Ukraine допомагає перетворити реєстратури старого типу на сучасні приймальні та кол-центри.

Відбувся навчальний захід проєкту «Здоровʼя без відстані: мобільна медицина для громад»

У Львові відбувся захід проєкту «Здоровʼя без відстані: мобільна медицина для громад», де 48 управлінців лікарень та представники органів місцевого самоврядування розвивали soft skills та вчилися будувати партнерства!

"Центр надання соціальних послуг" отримав міжнародну технічну допомогу завдяки участі в Проєкті "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України"

Завдяки співпраці з міжнародними партнерами «Центр надання соціальних послуг» Солонянської селищної ради отримав сучасне комп’ютерне обладнання.

Продовжуємо отримувати допомогу в межах проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України»

В межах проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Солонянська громада отримала міжнародну технічну допомогу.

Продовжуємо отримувати міжнародну технічну допомогу в рамках участі в проєкті «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України»

Солонянська громада продовжує отримувати міжнародну технічну допомогу в рамках участі в проєкті «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України».

В рамках участі в проєкті «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів», поповнилась матеріально-технічна база «Центру соціальної інклюзії та розвитку»

Міжнародна підтримка в дії.

Портативні мобільні станції зарядки від міжнародних партнерів

Завдяки співпраці з міжнародними партнерами, Солонянська селищна рада отримала допомогу від європейських партнерів - Програми GIZ в межах реалізації проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України». Ми отримали 2 потужні мобільні станції зарядки Bluetti PowerOak.