Освітній серіал Як налагодити ефективну антикорупційну роботу в ОМС
Як налагодити ефективну антикорупційну роботу в ОМС: освітній серіал
Міністерство відновлення спільно із партнерами запускає освітній серіал для органів місцевого самоврядування «Антикорупційна робота в ОМС». Освітній курс дає відповіді на запитання як сформувати культуру доброчесності на місцях, заохочувати посадовців повідомляти про корупцію, планувати антикорупційну роботу та навчання працівників органу.
«Освітній курс – це один із інструментів розбудови системи доброчесності в громадах для забезпечення їхньої прозорості та підзвітності. Останнє – це важлива частина послідовної роботи Міністерства із реалізації стратегії Антикорупційного комплаєнсу, яка була презентована у березні минулого року. Спільно з експертами ми пояснили покрокровий процес побудови системи комплаєнсу: від оцінки ризиків до моніторингу закупівель. Головне – тепер кожен працівників органів місцевого самоврядування в одному місці може знайти всю потрібну інформацію про антикорупційну роботу», – наголосив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Serhiy Derkach.
Окрім освітнього серіалу, за підтримки Міністерства відновлення створено симулятор «Громадський контроль влади: як змінювати життя своєї громади». Фактично, це іструкція для проактивних громадян, які хочуть впливати на прийняття рішень у громаді.
Знайти освітні продукти можна за посилання на платформі Дія.Освіта:
- Серіал «Антикорупційна робота в ОМС» https://bit.ly/3Izbjec
- Симулятор “Громадський контроль влади: як змінювати на краще життя своєї громади”. https://bit.ly/3IwNwLQ
Освітній серіал створено за спільної ініціативи Мінвідновлення, Міністерство цифрової трансформації України та Фундація інституційного розвитку для платформи Дія.Освіта в межах проєкту «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу», що реалізується за підтримки Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) — провідної програми підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.