Календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій

Цього тижня ми відзначаємо Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу Міністерство охорони здоров'я України нагадує про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.

Солонянська громада готується до запуску сучасного кол-центру в лікарні

Наша громада одна із 8 громад України, яку в рамках проєкту від GIZ Ukraine відібрано для створення кол-центру та впровадження сервісного підходу до обслуговування пацієнтів. Разом з партнером «100% життя» - Мережа ЛЖВ GIZ Ukraine допомагає перетворити реєстратури старого типу на сучасні приймальні та кол-центри.

НСЗУ презентувала електронний посібник - Гід по програмі “Доступні ліки”

НСЗУ Національна служба здоров'я України презентувала новий електронний посібник - Гід по програмі “Доступні ліки”. Його розробила команда Академії НСЗУ разом з експертами Національної служби здоров’я України.

Нові можливості чат-боту "Буду мамою"

Чат-бот “Буду мамою” поповнився відповідями на поширені питання майбутніх матусь. Щоб швидко дізнатися необхідну інформацію, скористайтеся зручним для вас месенджером:

Для терапевтичного відділення Солонянської лікарні придбано дверний блок

Як отримати лікарняний дистанційно?

Нагадуємо, що українці мають можливість залишатися вдома за наявності симптомів цих хвороб і звернутися до лікаря для оформлення лікарняного дистанційно.