Солонянська громада готується до запуску сучасного кол-центру в лікарні

Наша громада одна із 8 громад України, яку в рамках проєкту від GIZ Ukraine відібрано для створення кол-центру та впровадження сервісного підходу до обслуговування пацієнтів. Разом з партнером «100% життя» - Мережа ЛЖВ GIZ Ukraine допомагає перетворити реєстратури старого типу на сучасні приймальні та кол-центри.

НСЗУ презентувала електронний посібник - Гід по програмі “Доступні ліки”

НСЗУ Національна служба здоров'я України презентувала новий електронний посібник - Гід по програмі “Доступні ліки”. Його розробила команда Академії НСЗУ разом з експертами Національної служби здоров’я України.

Нові можливості чат-боту "Буду мамою"

Чат-бот “Буду мамою” поповнився відповідями на поширені питання майбутніх матусь. Щоб швидко дізнатися необхідну інформацію, скористайтеся зручним для вас месенджером:

Для терапевтичного відділення Солонянської лікарні придбано дверний блок

За сприяння депутата Солонянської Аграрної партії Дмитра Дубовика та директора ФОП «Ковальчук» Леоніда Ковальчука придбано дверний блок для терапевтичного відділення КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради

Як отримати лікарняний дистанційно?

Нагадуємо, що українці мають можливість залишатися вдома за наявності симптомів цих хвороб і звернутися до лікаря для оформлення лікарняного дистанційно.