"Благодійний концерт у Військовому: музика, єдність і підтримка наших Героїв"
В рамках благодійного турне «Співаємо – ЗСУ допомагаємо» у Військовому відбувся виступ молодіжного музичного гурту «Слухай серцем». Під час концерту кожен бажаючий міг долучитися до благодійного збору, кошти з якого будуть передані на потреби наших незламних Збройних Сил України.
Продовжується благодійне турне нашого молодіжного гурту "Слухай серцем"
Днями в рамках благодійного турне у Сурсько-Михайлівці відбувся виступ молодіжного музичного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо - ЗСУ допомагаємо»
В Солонянській громаді відбувся захід до Дня української державності
В Солонянській громаді відбувся захід до Дня української державності
Продовжується благодійне турне музичного гурту «Слухай серцем»
Днями відбувся концерт благодійного турне нашого молодіжного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо – ЗСУ допомагаємо» у селі Микільське-на-Дніпрі. Щиро радіємо, що завдяки вашим донатам вдалося зібрати 2 290 гривень.
Відбулося відкриття другого благодійного туру «Співаємо - ЗСУ допомагаємо»
27 червня у Солоному відбулося відкриття другого благодійного туру нашого молодіжного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо - ЗСУ допомагаємо». Не дивлячись на всі перешкоди та відключення світла, молодим талантам нашої громади вдалося провести концерт та зібрати 3022,50 гривень для наших незламних ЗСУ!
У Живому музеї Микити Коржа відсвяткували одразу три ювілеї!
29 червня у Живому музеї Микити Коржа відбулись урочистості. Святкували одразу декілька визначних подій - 10-річчя з дня створення музею, 110 років садибі та ювілей засновниці Живого музею Наталії Іванівни Семенової.
День Конституції: святкуємо незалежність та силу нашого народу
27 червня 2024 року в Солонянському центрі культури і дозвілля відбулося свято для дітей «Ми діти твої, Україно!», приурочене до Дня Конституції України.
Відкриття другого благодійного туру "Співаємо - ЗСУ допомагаємо"
Друзі, запрошуємо усіх бажаючих на відкриття другого благодійного туру "Співаємо - ЗСУ допомагаємо", яке відбудеться вже цієї неділі, 30 червня, о 18:00 на території Солонянського ліцею!