З 16 по 24 березня в Україні проходить Національний тиждень читання поезії

Любі читачі й читачки, у межах Національного тижня читання поезії Український інститут книги запрошує вас долучитися до поетичного челенджу. Його суть полягає в тому, аби впродовж тижня поезії щодня ділитися тематичним віршем.

Запрошує усіх бажаючих взяти участь в літературному флешмобі, приуроченому 210-тій річниці до дня народження видатного українського письменника Тараса Шевченка

Друзі, Дніпровська РДА запрошує усіх бажаючих взяти участь в літературному флешмобі, приуроченому 210-тій річниці до дня народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка.

Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»

Команда Українського інституту книги анонсувала проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», який відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р., що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня). Тиждень поезії в Україні відбудеться вперше, і, ми вважаємо, що це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою. 

Як впровадити програму стажування для молоді? Посібник для органів місцевого самоврядування

Посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?» містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.  Крок 1. Визначення потреб і спроможності ОМС, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування. Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць. Крок 3. Проведення програми стажування. Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.