"Благодійний концерт у Військовому: музика, єдність і підтримка наших Героїв"

В рамках благодійного турне «Співаємо – ЗСУ допомагаємо» у Військовому відбувся виступ молодіжного музичного гурту «Слухай серцем». Під час концерту кожен бажаючий міг долучитися до благодійного збору, кошти з якого будуть передані на потреби наших незламних Збройних Сил України.

Продовжується благодійне турне музичного гурту «Слухай серцем»

Днями відбувся концерт благодійного турне нашого молодіжного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо – ЗСУ допомагаємо» у селі Микільське-на-Дніпрі. Щиро радіємо, що завдяки вашим донатам вдалося зібрати 2 290 гривень.

Відбулося відкриття другого благодійного туру «Співаємо - ЗСУ допомагаємо»

27 червня у Солоному відбулося відкриття другого благодійного туру нашого молодіжного гурту «Слухай серцем» під гаслом «Співаємо - ЗСУ допомагаємо». Не дивлячись на всі перешкоди та відключення світла, молодим талантам нашої громади вдалося провести концерт та зібрати 3022,50 гривень для наших незламних ЗСУ!

У Живому музеї Микити Коржа відсвяткували одразу три ювілеї!

29 червня у Живому музеї Микити Коржа відбулись урочистості. Святкували одразу декілька визначних подій - 10-річчя з дня створення музею, 110 років садибі та ювілей засновниці Живого музею Наталії Іванівни Семенової.