Страшна звістка знову сколихнула Солонянську громаду...

Із глибоким сумом повідомляємо, що у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, загинув Воїн та вірний син України Петро Олександрович Божко, який мешкав у селі Маяк. Він самовіддано захищав Україну, безстрашно боровся із російським окупантом та до останнього був вірним військовій присязі.

У цю гірку мить Солонянська селищна рада та усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким нашого Героя. Розділяємо Ваш біль утрати, сумуємо разом з Вами. Дай Боже Вам сили пережити горе втрати рідної людини.

Про місце та час прощання з Героєм повідомимо пізніше.

У серцях земляків навіки залишиться пам'ять та вдячність воїнові за мужність і героїзм!

Вічна пам'ять Героєві!

Герої не вмирають! Вони стають Янголами і допомагають з Вічності!

Солдат Божко Петро Олександрович, водій стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7271, загинув у бою за нашу Батьківщину.