Поліція доставляє до центрів комплектування людей, яких розшукують ТЦК

Підрозділи Національної поліції отримують звернення від центрів комплектування щодо тих, хто ухиляється від призову і доставляють таких людей до ТЦК та СП, після цього на цих громадян складаються адміністративні протоколи.

Рятувальники продовжують боротися з пожежами в екосистемах

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує, що впродовж доби, 12 квітня, на Дніпропетровщині виникло 33 загорання на відкритих територіях, загальна площа яких склала 26 га. Ліквідовано 21 пожежу сухої рослинності та 12 займань сміття.

Вогнеборці продовжують боротися з пожежами на відкритих територіях

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує, що протягом доби, 4 квітня, вогнеборцям довелося загасити 41 пожежу, з них 26 в екосистемах та 15 – сміття. Їхня загальна площа склала понад 27 гектар.