Щодо небезпеки відвідування та купання на водних об'єктах

У зв’язку із можливою наявністю вибухонебезпечних предметів на дні акваторії водних об’єктів розташованих на території Солонянської селищної територіальної громади, протокольним рішенням ї комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дніпропетровської області від 22 березня 2024 року протокол № 15 та протокольним рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Солонянської селищної територіальної громади від 17 квітня 2024 року № 5 в продовж літнього періоду 2024 року в умовах воєнного стану заборонено відвідування населенням місць масового відпочинку на водних об’єктах.

Регулярне нагадування: як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії

Ворог не припиняє обстрілювати енергетичну інфраструктуру України. По всій Україні вже відбуваються екстрені відключення електроенергії. Українці, підготуйтеся до знеструмлень та подбайте про те, щоб залишатися на зв’язку.

Поліція доставляє до центрів комплектування людей, яких розшукують ТЦК

Підрозділи Національної поліції отримують звернення від центрів комплектування щодо тих, хто ухиляється від призову і доставляють таких людей до ТЦК та СП, після цього на цих громадян складаються адміністративні протоколи.

Рятувальники продовжують боротися з пожежами в екосистемах

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує, що впродовж доби, 12 квітня, на Дніпропетровщині виникло 33 загорання на відкритих територіях, загальна площа яких склала 26 га. Ліквідовано 21 пожежу сухої рослинності та 12 займань сміття.