ПОРЯДОК утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради

ПОЛОЖЕННЯ про спостережну раду закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР УТВОРИТИ СПОСТЕРЕЖНУ РАДУ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Керуючись статтею 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», відповідно до Порядку утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради, затвердженого рішенням Солонянської селищної ради  від 11.09.2020 № 17-50/VІІ,  повідомляємо про  намір утворити спостережну раду при закладах охорони здоров'я Солонянської селищної ради.

Член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

- бездоганна ділова репутація;

- відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;

- наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

- відсутність непогашеної судимості.

Пропозиції  від:

- Комунального некомерційного підприємства «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради;

- Комунального некомерційного підприємства «Солонянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області;

-  депутатів Солонянської селищної ради (за згодою);

- представників громадськості Солонянської об'єднанної територіальної громади та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції,

щодо включення своїх представників до складу спостережної ради при закладах охорони здоров'я Солонянської селищної ради  приймаються Солонянською селищною радою (смт Солоне, вулиця Гагаріна, буд. 7)  протягом 10 робочих днів з дати  розміщення інформації на сайті.

Електронна пошта виконавчого комітету селищної ради: solrada@i.ua

В заголовку необхідно зробити примітку «пропозиції до Спостережної ради».

Відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, проводиться шляхом рейтингового голосування за кандидатів у члени спостережної ради на офіційному веб-сайті Солонянської селищної ради у строк, що не перевищує 20 днів та у спосіб, визначений Порядком утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Солонянської селищної ради.