Молодший сержант Солодовнік Масим Олександрович, 1988 року народження, старший механік-водій 1 танкового взводу 2 танкової роти танкового батальйону військової частини А1302, відданий Військовій присязі на вірність українського народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув 20 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області. Герой самовіддано став на захист нашої землі та до останнього безстрашно боровся із російськими окупантами.

Солонянська селищна рада, усі земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом із Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Низько схиляємо голови перед мужністю Воїна.

Ми не забудемо ніколи! Ми ніколи не пробачимо російським загарбникам тих жертв і страждань, які вони принесли на нашу землю. Герої не вмирають!

Вічна пам'ять, доземний уклін та щира подяка Герою України.