Нагадуємо, що в Україні запрацювала ветеранська гаряча лінія

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

Що варто знати про Коаліцію ветеранських просторів

Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.

Житлово-комунальні послуги: право користуватися пільгами для ветеранів війни - роз'яснення від Пенсійного Фонду України

Зараз багато питань надходить від учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України щодо права користуватися пільгами на житлово-комунальні послуги. У цьому допомагала розібратися перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Леся Неклеса.

Пам’ятка учасникам російсько-української війни

Громадська організація Юридична сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів,Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”.

Добірка актуальних можливостей і корисної інформації для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

Український ветеранський фонд Мінветеранів пдготував нову добірку актуальних можливостей і корисної інформації для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин – читайте, користуйтеся та обовʼязково поширюйте.

В Україні запрацювала ветеранська гаряча лінія