оголошення

про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме приміщення (№ 2  згідно технічного паспорта) на І поверсі І поверхової адміністративної будівлі, загальною площею 18,4  кв.м. за адресою: с. Оріхове, вул. Шевченко, буд. 9, який відбудеться 12.12.2023 року.

оголошення

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме приміщення (№ 1-6 згідно технічного паспорта) в будівлі фельдшерського пункту, загальною площею 25,6 кв.м. за адресою: с. Письмечеве, вул. Бригадна, буд. 25 а, який відбудеться 10.08.2023 року.

оголошення

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме приміщень (№ 39, 40, 41, 43 згідно технічного паспорта) на ІІІ поверсі ІІІ поверхової адміністративної будівлі, загальною площею 113,9 кв.м. за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 13, який відбудеться 10.08.2023 року.

оголошення

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме приміщення (№ 44 згідно технічного паспорта) на ІІІ поверсі ІІІ поверхової адміністративної будівлі, загальною площею 20,3 кв.м. за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 13, який відбудеться 10.08.2023 року.

оголошення

Оголошення про проведення електронного аукціону щодо оренди нерухомого майна комунальної власності Солонянської селищної ради, а саме нежитлове приміщення (№ 111) на І поверсі ІІІ поверхової будівлі будинку культури загальною площею 15,7 кв.м. за адресою: с. Василівка, вул. Стремського, буд. 1. Детальна інформація щодо аукціону на право оренди нерухомого майна розміщено на електронному майданчику zakupki.prom (ідентифікатор об’єкту RGL001-UA-20210706-91864; ідентифікатор аукціону LLE001-UA-20230307-66906).