Відділ "Центр надання

смт Солоне, вул. Строменка, 5-А

тел.: (056 69) 3 05 50

e-mail: cnapsolone@gmail.com

Шукайте нас в соціальних мережах:

• Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської селищної ради (ЦНАП) створено з метою забезпечення надання адміністративних та дозвільних послуг фізичним та юридичним особам.

• Це структурний підрозділ виконавчого комітету Солонянської селищної ради, підпорядкований виконавчому комітету, підконтрольний і підзвітний Солонянській селищній раді, безпосередньо підпорядкований заступнику селищного голови відповідно до розподілу обов'язків.

• ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, рішенням Солонянської селищної ради, її виконавчого комітету, розпорядженням Солонянського селищного голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.

• Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ ЦНАП, визначається та затверджується рішенням селищної ради та включає адміністративні послуги, суб'єктами надання яких є виконавчі органи селищної ради та адміністративні послуги, суб'єктами надання яких є органи виконавчої влади (територіальні органи/підрозділи територіальних органів), перелік яких затверджений Кабінетом Міністрів України.

Шукайте нас на Google Картах