Відділ "Центр надання

адміністративних послуг"

виконавчого комітету

Солонянської селищної ради

• Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Солонянської селищної ради (ЦНАП) створено з метою забезпечення надання адміністративних та дозвільних послуг фізичним та юридичним особам.

• Це структурний підрозділ виконавчого комітету Солонянської селищної ради, підпорядкований виконавчому комітету, підконтрольний і підзвітний Солонянській селищній раді, безпосередньо підпорядкований заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів відповідно до розподілу обов'язків.

• ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, рішенням Солонянської селищної ради, її виконавчого комітету, розпорядженням Солонянського селищного голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.

• Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ ЦНАП, визначається та затверджується рішенням селищної ради та включає адміністративні послуги, суб'єктами надання яких є виконавчі органи селищної ради та адміністративні послуги, суб'єктами надання яких є органи виконавчої влади (територіальні органи/підрозділи територіальних органів), перелік яких затверджений Кабінетом Міністрів України.

Шукайте нас на Google Картах

Анкета Якості надання адміністративних послуг ЦНАП Солонянської селищної територіальної громади

Новини та оголошення ЦНАП

Перелік адміністративних послуг