Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Відбулося перше засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти

30 липня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад директорів КЗО «Оріхівський загальноосвітній комплекс «Школа-сад» І ступеню Микільської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області», ЗЗСО «Аполлонівська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області та ЗЗСО «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради  Дніпропетровської області.

15:30 30.07.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Звонецько-Хутірська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Кооперативна, буд. 1а, с. Звонецький Хутір, Дніпропетровська область, 52400)

16:35 27.07.2021

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

13:05 01.07.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Строменко, буд. 50, смт Солоне, Дніпропетровська область, 52400)

09:11 30.06.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗО «Оріхівський загальноосвітній комплекс «Школа-сад» І ступеню Микільської сільської ради Солонянського району  Дніпропетровської області» (місце знаходження: вулиця Нова, буд. 13, с.Оріхове, Дніпропетровська область, 52471)

09:10 30.06.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Аполлонівська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Юбкіна, буд. 60, с.Аполлонівка, Дніпропетровська область, 52406)

09:01 30.06.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

11:07 25.06.2021

26 травня 2021 року завершився прийом документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області».

08:00 26.05.2021

08:00 22.04.2021