Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади "Спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів"

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

16:37 26.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр фізичної культури і спорту «Лідер» Солонянської селищної ради»

08:44 21.12.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

10:36 23.11.2021

Відбулося жеребкування претендентів для визначення складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника - директора КНП «Солонянський ЦПМСД»

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що належить до комунальної власності Солонянської селищної ради 20 жовтня в відбулося он-лайн жеребкування з метою відбору кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «Солонянський ЦПМСД» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. За результатами жеребкування до складу конкурсної комісії від представників галузевих професiйних спiлок у сферi охорони здоров'я ввійшли:

16:31 21.10.2021

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «Солонянський ЦПМСД» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Відповідно  до розпорядження селищного голови від 04.10.2021 № К-468 виконавчий комітет Солонянської селищної  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора комунального некомерційного підприємства  «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

11:00 04.10.2021

10:56 04.10.2021