Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «Солонянський ЦПМСД» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області

Відповідно  до розпорядження селищного голови від 04.10.2021 № К-468 виконавчий комітет Солонянської селищної  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора комунального некомерційного підприємства  «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

11:00 04.10.2021

10:56 04.10.2021

Відбулося перше засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад директорів ЗЗСО "Звонецько-Хутірська гімназія" та ЗЗСО "Військова гімназія"

20 вересня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад директорів ЗЗСО «Звонецько-Хутірська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області та ЗЗСО «Військова гімназія» Солонянської селищної ради  Дніпропетровської області.

09:14 21.09.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Звонецько-Хутірська гімназія»  Солонянської селищної ради  Дніпропетровської області (місце знаходження:  вул.Кооперативна, 1-А,   с. Звонецький Хутір,  Дніпропетровська область, 52470)

17:26 30.08.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Військова гімназія»  Солонянської селищної ради  Дніпропетровської області (місце знаходження:  вул. Хомутини, 8,   с. Військове,  Дніпропетровська область, 52472) Розпорядження селищного голови від 26.08.2021 №К-427 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Військова гімназія»  Солонянської селищної ради  Дніпропетровської області"

07:51 26.08.2021

Відбулося перше засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів освіти

30 липня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсів на заміщення вакантних посад директорів КЗО «Оріхівський загальноосвітній комплекс «Школа-сад» І ступеню Микільської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області», ЗЗСО «Аполлонівська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області та ЗЗСО «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради  Дніпропетровської області.

15:30 30.07.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Звонецько-Хутірська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Кооперативна, буд. 1а, с. Звонецький Хутір, Дніпропетровська область, 52400)

16:35 27.07.2021

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

13:05 01.07.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Строменко, буд. 50, смт Солоне, Дніпропетровська область, 52400)

09:11 30.06.2021

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗО «Оріхівський загальноосвітній комплекс «Школа-сад» І ступеню Микільської сільської ради Солонянського району  Дніпропетровської області» (місце знаходження: вулиця Нова, буд. 13, с.Оріхове, Дніпропетровська область, 52471)

09:10 30.06.2021