ФАО надасть українським фермерам насіння ярої пшениці

Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) у співпраці з Міністерство аграрної політики та продовольства України надасть насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

оголошення

Оголошується конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради

У зв’язку із закінченням терміну дії договору виконавця житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів, виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Солонянської селищної ради.

Безоплатна англійська для дітей зі школою All Right у програмі Future Perfect

Віднедавна до мовної програми Future Perfect долучилася онлайн-школа All Right. Українські діти від 4 до 12 років отримають безоплатний доступ до навчання на 2 роки. А батьки зможуть подбати про знання англійської для своїх дітей.

оголошення

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))