Оголошення

Солонянська селищна рада оголошує про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності

16:27 07.06.2021

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

У зв’язку з розробленням проєкту «Реконструкція підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне Солонянського району»  виконком Солонянської селищної ради заявляє про наміри виконання комплексу робіт, що пов’язані з реконструкцією підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне Солонянського району Дніпропетровської області.

15:16 01.12.2020

Оголошення

Виконавчий комітет Солонянскої селищної ради повідомляє про скасування оголошення щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, який мав відбутися 10.06.2020 року о 10.00 год. 00 хв. за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 у зв’язку із розпорядженням селищного голови № Р-98 від 27.05.2020 року.

15:18 28.05.2020