A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Солонянська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Оголошення

01.12.2020

                              ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

 

У зв’язку з розробленням проєкту «Реконструкція підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне Солонянського району»  виконком Солонянської селищної ради заявляє про наміри виконання комплексу робіт, що пов’язані з реконструкцією підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне Солонянського району Дніпропетровської області.

 

Цільове призначення проекту та загальний характер проведення комплексу робіт – соціально-екологічний, направлений на реконструкцію підвідного водоводу до смт Солоне. Загальна довжина реконструкції підвідного водоводу 27658 м

 

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Виконком Солонянської селищної ради заявляє про екологічні наслідки діяльності

Основним впливом на повітряне середовище є викиди забруднюючих речовин під час роботи спецтехніки, зварювальних та фарбувальних роботах. Вплив цих джерел на забруднення повітряного середовища відбувається лише в період будівництва. Загальна кількість викидів становитиме 0,507 т/рік.

Вода питної якості буде використовуватися для забезпечення побутових потреб працівників. Питна вод – привозна у бачках.

Виробничі стічні води не утворюються.

Скидання стічних вод у відкриті водойми відсутнє.              

Під час проведення робіт, що пов’язані з реконструкцією підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт Солоне будуть утворюватися  будівельні та побутові відходи у кількості 499,709 т.

Вплив виробничого процесу на навколишнє середовище не виходить за межі існуючого впливу, так як не передбачає додаткового екологічного навантаження, а технологічні і проектні рішення дозволяють забезпечити нормативні показники з охорони навколишнього середовища.

Ознайомитися з матеріалами ОВНС та подати пропозиції можна протягом 30 діб  з моменту  публікації Заяви про наміри до Солонянської селищної ради за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7; тел. 2-16-61, 2-13-32.

Реконструкція підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4
в смт Солоне Солонянського району
РОБОЧИЙ ПРОЕКТ

28.05.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні мешканці багатоквартирних будинків комунальної власності

Рішенням Солонянської селищної ради від 19.03.2020 року створено комунальне підприємство «Солонянський житлокомунсервіс».   Підриємство створено з метою здійснення управління житловим фондом, який належить до комунальної власності  Солонянської селищної ради.

Відкрито рахунки для здійснення платежів:

 - в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» , код банку 305299, поточний рахунок № UA 783052990000026002050528748.

-у філії-Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» ТВБВ №10003/0318 МФО банку 305482, поточний рахунок/IBAN:

UA073054820000026001300388182  UAH.

Прохання звернутися до комунального підприємства для уточнення особових рахунків та проведення звірки по оплаті за житло за адресою вул. Шевченка, 6-Б, смт Солоне (будівля комунхоза).

 

Дирекція КП «Солонянський житлокомунсервіс»

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Шановні мешканці багатоквартирних будинків комунальної власності

Рішенням Солонянської селищної ради від 19.03.2020 року створено комунальне підприємство «Солонянський житлокомунсервіс». Підриємство створено з метою здійснення управління житловим фондом, який належить до комунальної власності  Солонянської селищної ради.

Відкрито рахунок для здійснення платежів:

-  в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» , код банку 305299, поточний рахунок № UA 783052990000026002050528748.

-у філії-Дніпропетровське обласне управління АТ «Ощадбанк» ТВБВ №10003/0318 МФО банку 305482, поточний рахунок/IBAN:

UA073054820000026001300388182  UAH.

 

Прохання звернутися до комунального підприємства для уточнення особових рахунків та проведення звірки по оплаті за житло за адресою вул. Шевченка, 6-Б, смт Солоне (будівля комунхоза).

 

Дирекція КП «Солонянський житлокомунсервіс»

28.05.2020

Виконавчий комітет Солонянскої селищної ради повідомляє про скасування оголошення щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельної ділянки, який мав відбутися 10.06.2020 року о 10.00 год. 00 хв. за адресою смт Солоне, вул. Гагаріна, 7 у зв’язку із розпорядженням селищного голови № Р-98 від 27.05.2020 року.

18.05.2020

 

Інформаційне повідомлення про проведення конкурсного відбору

суб’єктів оціночної діяльності

 

 

  1. Дата, час та місце проведення Конкурсу: 10 червня 2020 р., о 10.00 год. 00 хв., смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, зала засідань
  2. Відомості про об’єкт оцінки:
    1. Земельна ділянка комунальної власності за адресою: 52400, Дніпропетровська область, Солонянський район, с-ще Надіївка, вул. Польова, 7-а, площею 5,6009 га, цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), кадастровий номер 1225055100:01:001:0136.

Мета проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки – продаж права на земельну ділянку комунальної власності на конкурентних засадах (у формі аукціону).

  1. Кінцевий термін подання документів: 05 червня 2020 р.
  2. Перелік підтверджуючих документів, які подаються на розгляд комісії:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державно майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним) за встановленою формою.

5. Вимоги до учасників конкурсу:

-   наявність складеної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

- наявність відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими відповідно до Закону України «Про оцінку земель»);

- наявність переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, та їх особистого досвіду проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

- наявність досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням.

6. Інформація про замовника та особу-платника робіт з оцінки: Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області (код ЄДРПОУ 4020429, вул. Гагаріна, 7, смт Солоне, 52400).

7. Відомості про місцезнаходження комісії та робочої групи, контактні телефони: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, Солонянський район, Дніпропетровська область, (05669) 2-12-68.

8. Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті, а також із зазначенням назви об’єкта оцінки та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, що подає конкурсну документацію, і складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатані в окремому конверті, в якій зазначено строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент відповідно до чинного законодавства;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки;

- підтверджуючих документів.

 

06.10.2018

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

     Директора будинку культури (КЗ «Солонянський будинок культури Солонянської селищної ради Дніпроптеровської області») - (1 ставка);

     Завідувача клубу (Широчанський сільський клуб) - (0,5 ставки);

     Завідувача бібліотеки (КЗ «Аполлонівська сільська бібліотека Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області») - (0,5 ставки);

     Завідувача бібліотеки (КЗ «Надіївська сільська бібліотека Солонянської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області») - (0,5 ставки).

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

 - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документу, що посвідчує особу, та про вищу освіту;

 - два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;

 - мотиваційний лист у довільній формі.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, відділ організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

До 21 жовтня 2018 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудових колективів та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

Конкурсний відбір проходить публічно.

14 листопада 2018 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.

16 листопада 2018 року відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 2-12-68.

 

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь