Як ГУРТОБУС гуртує мешканців Солонянської громади

З березня 2024 року в Солонянській громаді діє проєкт «Соціальний автобус» ГУРТОБУС. Щотижня від середи до п’ятниці мешканці пільгових категорій віддалених старостинських округів мають можливість безкоштовно скористатися його послугами.

Староста Аполлонівського округу Віктор Сліпченко привітав працівників державної установи «Солонянська виправна колонія (№21)» з Днем місцевого самоврядування

Сьогодні, 7 грудня 2021 року, з нагоди Дня місцевого самоврядування староста Аполлонівського старостинського округу Віктор Сліпченко привітав працівників державної установи «Солонянська виправна колонія (№21)». За дбайливе ставлення, оперативне вирішення питань, за турботу і професіоналізм та вагомий внесок у розвиток територіальної громади працівників державної утанови нагороджено Подяками.