Завершились роботи з покращення футбольного газону на стадіоні «Колос»

Для того, щоб футбольне поле відповідало затвердженим стандартам, необхідно за ним правильно доглядати та весь час підтримувати у належному стані. За кошти місцевого бюджету на футбольному полі стадіону «Колос» проведена аерація газону та виконані роботи по внесенню добрив. Тобто, зроблено «фундамент» для тривалого та якісного використання футбольного поля в подальшому, адже це забезпечить якісний та рівномірний ріст газону протягом усього спортивного сезону. Маємо надію, що найближчим часом футбольне поле нашого стадіону стане справжнім осередком спортивного життя не лише для жителів громади, а й її гостей.

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської  громади

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 12 травня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

В Солонянській громаді продовжуються спортивні вихідні

Спорт став вже звичним дозвіллям для мешканців нашої громади. Цими вихідними наші спортсмени встигли представити громаду на спортивних змаганнях у м. Дніпро, м. Верхньодніпровськ та в рідному селищі. Та про все по порядку

В Солонянській громаді завершуються ремонтні роботи пам’яток історії подій Другої світової війни

В Солонянській селищній територіальній громаді завершуються ремонтні роботи пам’яток історії подій Другої світової війни. Відреставровано братські могили, поховання та пам’ятники у селах Тритузне, Привільне, Гайдамацьке та Башмачка.

Медичний огляд школярів

Батьки першокласників вже почали подавати документи до школи/ До пакету документів входить медична довідка № 086-1/0.