В Солонянській громаді продовжується робота над розробкою Стратегії розвитку громади

8-9 червня делегація представників робочої групи по розробці Стратегії розвитку Солонянської громади взяли участь у дводенному онлайн-тренінгу для громад Південного Хабу "Діяльність робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади", яке провели експерти з розробки стратегій місцевого розвитку "Програми U-LEAD з Європою" Денис Абрамов та Віктор Бондарук. Метою заходу стало підбиття підсумків та інформування учасників про результати попереднього етапу стратегічного планування, аналіз виявленої проблематики, опрацювання теоретичних та практичних навичок формування пріоритетів розвитку території, оперативних цілей та завдань стратегії розвитку. На початку заходу учасники зустрічі розібрали місію та стратегічне бачення майбутнього громади, SWOT-аналіз Солонянської громади, сильні та слабкі її сторони. Наприкінці зустрічі учасники тренінгу одержали домашнє завдання та рекомендації щодо підготовки та презентації на 3 засіданні робочих груп SWOT-аналізу та матриці стратегічних пріоритетів, оперативних цілей та завдань стратегії. Тож, не обмежуємося реаліями сьогоднішнього дня, а плануємо подальші кроки та дії, які допоможуть зробити нашу громаду дійсно квітучою та економічно розвиненою.

Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Сьогодні, 09 червня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

Чисті та доглянуті узбіччя – шлях до благоустрою громади

У Солонянській селищній територіальній громаді продовжуються роботи з благоустрою автомобільних доріг. Днями проведено розчистку узбіччя дороги на відрізку шляху від смт Солоне до с. Аполлонівка (поворот в сторону с. Дніпровське). Спиляно молоді пагони дерев та кущів, які розрослися, прибрано узбіччя від сміття та відходів, покращено санітарно-екологічний стан території громади. Дані заходи покликані убезпечити як автомобілістів, так і пішоходів адже дозволяють збільшити видимість на автодорозі та своєчасно зреагувати на будь які перешкоди. Роботи триватимуть і надалі.

Про спортивні вихідні Солонянської громади

У п'ятницю, 04 червня, вихованці секції футболу "Дитячо-юнацької спортивної школи" Солонянської селищної ради 2007-2008 року народження провели 2 гри із вихованцями ДЮСШ м. Верхньодніпровськ та м. Кривий Ріг. Юні футболісти провели динамічні та насичені ігри. І нехай омріяні перемоги поки не здобуто, однак перші впевнені кроки на цьому шляху зроблено! Вітаємо юнаків та тренерів та бажаємо впевненості у власних силах!

Солонянська селищна рада оголошує про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності

Вітаємо танцювальний колектив «EPATAGE» з перемогою!

05 червня у м. Дніпро зразковий хореографічний колектив "EPATAGE" Солонянського центру культури і дозвілля взяв участь у IV-му Всеукраїнському хореографічному фестивалі "Diamant Танцю" та виборов ГРАН ПРІ у номінації "Сучасна хореографія - змішана категорія".