В Солонянській громаді завершуються ремонтні роботи пам’яток історії подій Другої світової війни

Дата: 11.05.2021 10:51

В Солонянській селищній територіальній громаді завершуються ремонтні роботи пам’яток історії подій Другої світової війни. Відреставровано братські могили, поховання та пам’ятники у селах Тритузне, Привільне, Гайдамацьке та Башмачка.

Тривають ремонтні роботи на меморіалі у селі Військове. На пам’ятних об’єктах замінено облицювальну плитку, проведено малярні та штукатурні роботи, проведено реставрацію елементів пам’ятників, оновлено меморіальні списки воїнів, які віддали свої життя захищаючи Батьківщину від фашизму.

Проходять роки, та у вдячній пам'яті поколінь навічно закарбувався подвиг народу, подвиг воїнів-визволителів, які на олтар Перемоги поклали найцінніше – своє життя. Віддавати належну шану та дбати про місця поховання – це найменше, що ми повинні робити на знак вдячності до подвигу наших воїнів-героїв.

Будемо гідними їх пам'яті!