Відбулось чергове засіданні комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Солонянської селищної ради працює задля результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту та соціальний захист.

Пенсійний Фонд України інформує

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області повідомляє, що  18 травня 2021 року з 09-00 до 10-00 за телефоном 073 432 82 78 відбудеться «Пряма телефонна гаряча лінія». На питання відповідатиме начальник сервісного центру Підодвірна Віра Сергіївна.

Відбулось засідання координаційної ради

Вчора, 13 травня, відбулось засідання координаційної ради щодо розгляду ставок Єдиного податку для ФОП, ставок земельного податку та по встановленню ставок на нерухоме майно, відмінного від земельного податку. Під час засідання розглянуто ряд важливих для підприємців тем, які в подальшому будуть винесені на розгляд чергової сесії.

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 01 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що починаючи з 01.04.2018 року органами Пенсійного фонду щороку  проводиться автоматичний перерахунок пенсії.