Відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської громади

Дата: 12.05.2021 14:08

Сьогодні, 12 травня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимира Оберемка відбулось засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Солонянської селищної територіальної громади.

На засіданні були присутні начальник відділу соціального захисту населення Анна Заїка, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Вікторія Османова, начальник фінансового відділу Світлана Горпиняк, начальник юридичного відділу Сергій Лисенко, начальник служби у справах дітей Ірина Котенко, лікар педіатр КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Валентина Коташвілі, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Тетяна Шиліна, спеціаліст відділу соціального захисту населення Олена Анутдінова.

На розгляд комісії було подано 36 заяв від жителів нашої громади, які опинились в складній життєвій ситуації. Члени комісії детально вивчили обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я та ухвалили відповідні рішення. Матеріальну допомогу від селищної ради отримає:

• 26 осіб (49500,00 грн) - на лікування, післяопераційну реабілітацію
  • 5 осіб (3500,00) - на вирішення соціально-побутових питань
  • 4 особи (14000,00) - на поховання непрацюючих громадян.
  • 1 особі відмовили у зв'язку з відсутністю повного пакету документів.

Таким чином, комісією з надання одноразової матеріальної допомоги було виділено 67 000,00 грн із місцевого бюджету на вирішення складних ситуацій мешканців Солонянської громади.