Завершились роботи з покращення футбольного газону на стадіоні «Колос»

Дата: 12.05.2021 15:46

Для того, щоб футбольне поле відповідало затвердженим стандартам, необхідно за ним правильно доглядати та весь час підтримувати у належному стані. За кошти місцевого бюджету на футбольному полі стадіону «Колос» проведена аерація газону та виконані роботи по внесенню добрив. Тобто, зроблено «фундамент» для тривалого та якісного використання футбольного поля в подальшому, адже це забезпечить якісний та рівномірний ріст газону протягом усього спортивного сезону. Маємо надію, що найближчим часом футбольне поле нашого стадіону стане справжнім осередком спортивного життя не лише для жителів громади, а й її гостей.