Мінцифра випустила освітній серіал про електронний підпис

Дата: 13.05.2021 08:36

Шановні мешканці Солонянської селищної територіальної громади!

Нагадуємо, що Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній серіал на платформі Дія.Цифрова освіта про електронний підпис.

У 7 серіях тривалістю 4-9 хвилин розкрито відповіді на всі ключові запитання: від того, де отримати електронний підпис, до того, як його використовувати. Участь у серіалі взяли: експерт Мінцифри у сфері електронних довірчих послуг Олександр Козлов, а також українські актори — Тетяна Шеліга та Максим Самчик.  Крім україномовної версії, серіал доступний для перегляду жестовою мовою.

Електронний підпис  — це електронні дані, які забезпечують цілісність документів та ідентифікують особу. Електронний підпис може зберігатися у вигляді MobileID, підпису на ID-картці, підпису на «токені» чи захищеному носії інформації. За допомогою електронного підпису можна підписувати електронні документи, користуватися електронними послугами, реєструватися на державних порталах тощо. Документи з цим підписом мають таку саму юридичну силу, як і документи, підписані власноруч.

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Курс доступний за посиланням: https://cutt.ly/xcS5OzU. Ви навчитеся використовувати всі можливості е-підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера, зокрема:

• зможете розібратися, що таке е-підпис та для чого він потрібен;
  • дізнаєтеся, у яких життєвих ситуаціях він може знадобитись;
  • навчитесь з його допомогою підписувати документи;
  • авторизуватись на онлайн-платформах;
  • дізнаєтеся, як безпечно його зберігати.

Скористайтесь чудовою можливістю від Міністерства цифрової трансформації та станьте більш обізнаними з питань електронного підпису!