Вшанували пам’ять ветеранів та загиблих воїнів у Другій світовій війні на місці форсування Дніпра у селі Військове

Делегація Солонянської селищної ради на чолі з селищним головою Михайлом Копейко вшанували пам’ять ветеранів та загиблих воїнів у Другій світовій війні на місці форсування Дніпра у селі Військове. Це дійсно місце сили та мужності, де почала куватись омріяна перемога!

Наша пам’ять не згасає…. В Солоному вшанували жертв Другої світової війни хвилиною мовчання та запалили свічки "Пам'яті"

Вже сьомий рік Україна разом з європейськими країнами відзначає День пам’яті та примирення, бо серцем, душею, розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом. Незважаючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася, жителі Солонянської громади долучилися до акції. Учасники акції запалили свічки та лампадки – символи жертовності і віри біля меморіалу загиблим воїнам, щоб вшанувати всіх ветеранів - живих і полеглих, які винесли на своїх плечах тягар війни, пережили окупацію та пекло концтаборів, піднімали з руїн країну, рідне селище, згадати тих, хто віддав своє життя заради свободи, заради майбутнього – дітей, онуків, правнуків, всіх наступних поколінь. У німій скорботі за усіма жертвами Другої світової війни та усіх воєнних конфліктів присутні схилили голови, на знак шани та пам’яті про подвиг наших захисників. Ми пам’ятаємо тих, чиє життя обпалила війна, душі загиблих воїнів та померлих ветеранів.

ПАМ'ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО

За дорученням селищного голови Солонянської селищної територіальної громади Михайла Копейко, з нагоди вшанування великого подвигу ветеранів та відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Оберемок спільно із головою Солонянської ради ветеранів Лідією Багорко відвідали ветеранів Другої світової війни Газізе Касьянівну Розіну та Віру Григорівну Єременко із смт Солоне.