Оголошення про скасування конкурсу

«Виконавчий комітет Солонянської селищної ради повідомляє про скасування повідомлення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності, оголошеного 11 січня 2021року».

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директоракомунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Солонянської селищної ради

Солонянська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Солонянська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Солонянська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (практичного психолога, вчителя – реабілітолога) комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Солонянської селищної ради