Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 №2801-XII (зі змінами);  Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 (далі - Порядок) (зі змінами), рішення селищної ради від 25.02.2021 № 159-6/УІІІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника комунального некомерційного закладу охорони здоров’я, що належить до комунальної власності Солонянської селищної ради»,  розпорядження селищного голови  № К-164 від 07.04.2021 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області», розпорядження селищного голови  № К-182 від 22.04.2021 «Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області»

Відбулося засідання комісії по проведенню конкурсу на зміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Солонянської селищної ради

31 березня 2021 року відбулося  засідання комісії по проведенню конкурсу на зміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Солонянської селищної ради щодо розгляду трьох заяв, що надійшли до конкурсної комісії від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі. Згідно з рішенням комісії двох осіб допущено до участі у конкурсі, одному кандидату відмовлено.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу "Орльонок" Солонянської селищної ради"

Відповідно до Розпорядження селищного голови № К-158 від 31.03.2021 р., виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу "Орльонок" Солонянської селищної ради»

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади: