Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Звонецько-Хутірська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Кооперативна, буд. 1а, с. Звонецький Хутір, Дніпропетровська область, 52400)

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Солонянська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Строменко, буд. 50, смт Солоне, Дніпропетровська область, 52400)

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗО «Оріхівський загальноосвітній комплекс «Школа-сад» І ступеню Микільської сільської ради Солонянського району  Дніпропетровської області» (місце знаходження: вулиця Нова, буд. 13, с.Оріхове, Дніпропетровська область, 52471)

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти «Аполлонівська гімназія» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області (місце знаходження: вулиця Юбкіна, буд. 60, с.Аполлонівка, Дніпропетровська область, 52406)

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Солонянської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

26 травня 2021 року завершився прийом документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області».

Відповідно  до розпорядження селищного голови від 07.04.2021 № К-164 виконавчий комітет Солонянської селищної  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора комунального некомерційного підприємства  «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.