В Солонянську громаду прибув мобільний клас безпеки від UNICEF Ukraine

Вчора для юних рятувальників із Солонянського ліцею вогнеборці та поліцейські провели перше ознайомче заняття. Діти ознайомились з мобільним класом та спробувати свої сили на смузі перешкод. Наші юні рятувальники з цікавістю повторювали правила дорожнього руху, грали у квести та проходили навчання в середині автомобіля.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 14 та 15 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Пацієнти з цукровим діабетом І типу почали отримувати тест-смужки за програмою реімбурсації

Починаючи з 8 жовтня пацієнти з цукровим діабетом І типу почали отримувати тест-смужки для вимірювання рівня цукру в межах програми реімбурсації – безоплатно або з частковою доплатою.