Про спортивні вихідні нашої громади

Цими вихідними у Царичанці проходив відкритий обласний спортивний кубковий турнір з волейболу у рамках фестивалю спорту «Незламний народ – незламної країни», присвячений Героям – захисникам і захисницям України

Продовжуємо отримувати допомогу в межах проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України»

В межах проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Солонянська громада отримала міжнародну технічну допомогу.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 12 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Надійний тил – запорука Перемоги!

Освітяни Солонянської громади продовжують працювати та бути надійним тилом для наших Збройних Сил України. Вкотре передали смаколики, випічку та продукти харчування нашим незламним Захисникам та Захисницям.