Щорічно 10 жовтня у всьому світі відзначається День ментального здоров’я, який присвячений стійкості українського народу, довірі між людьми, піклуванню про себе та ближнього.

В нашому Центр активності громадян Солоне відбувся тренінг з теми «Психологічна безпека. Безпечний дорослий» в рамках програми «Безпечна громада», що реалізується громадською організацією Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Освітяни детально розглянули питання профілактики емоційного та професійного вигорання, навчилися визначати та розпізнавати їх фази і симптоми, а також доцільно розподіляти індивідуальні ресурси.

Під час заходу практичний психолог, фахівець-консультант Солонянський інклюзивно-ресурсний центр Юлія Заброда Юлія провела для учасників практичні вправи з профілактики професійного вигорання, відновлення стресостійкості, емоційного та особистісного ресурсу.

Адже ментальне здоровʼя - це внутрішній стан рівноваги людини, завдяки якому вона може протистояти життєвим стресам.