Які переваги й особливості користування електронним рецептом, - пояснює МОЗ

Уже четвертий рік українці користуються зручною формою рецепта - його електронною версією. Це зручно і безпечно, тому що спрощує для пацієнта процес отримання рецепта на ліки. Також електронний рецепт дозволяє вести прозорий облік та контроль ліків, які отримують  українці.

Місяць кібербезпеки: навчіться захищати бізнес від кіберзагроз з курсом від Google «Основи кібербезпеки для підприємців»

Міністерство цифрової трансформації запускає проєкти, присвячені місяцю кібербезпеки, що відзначається в усьому світі у жовтні. Презентуємо безоплатний онлайн-курс від Google про кібербезпеку для підприємців.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 10 жовтня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбувся виїзний прийом адміністратора ЦНАП до Микільського старостинського округу

Сьогодні начальник відділу ЦНАП Солонянської селищної ради Валерій Тертишний здійснив виїзний прийом у село Микільське-на-Дніпрі з метою надання адміністративних послуг жителям старостинського округу

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 9 жовтня

Захистіть екосистеми від вогню

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області наголошує - давайте разом берегти наші екосистеми від пожеж.