соцзахист

Контакти Головного Управління Національної соціальної сервісної служби у Дніпропетровській області

Головне управління підпорядковується Національній соціальній сервісній службі України. Одним з основних завдань Головного управління є здійснення заходів державного контролю/моніторингу за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки, соціальних послуг та за дотриманням прав дітейю

Приєднуйтесь до Благодійного ярмарку «Великодній кошик Перемоги»

Великодній кошик - це дуже важливий символ підтримки та вдячності нашим незламним військовим за їх відвагу та відданість! Тому запрошуємо усіх взяти участь в Благодійному ярмарку «Великодній кошик Перемоги», щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули наші Захисники та Захисниці.

28 квітня День працівників швидкої допомоги

28 квітня відзначається День працівників швидкої допомоги. Саме вони першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, у будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим.

Відбувся фінал третього етапу змагань з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках

Вчора в Царичанці відбувся фінал третього етапу змагань з волейболу серед юнаків та дівчат в рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. За звання чемпіонів Дніпровського району змагалися 7 команд хлопців та 6 команд дівчат.

За паспортом - до ЦНАПу

Шановні мешканці громади, нагадуємо, що з 1 березня послуги з оформлення ID-картки та закордонного паспорта можна отримати у нашому ЦНАП Солонянської селищної ради. За цей час роботи вже видано перші 200 паспортів.