ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 30 вересня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Дніпропетровськгаз: як перерахувати плату за розподіл газу у випадку пошкодження житла

На жаль, Дніпропетровщина щодня страждає від агресії загарбників. Сотні будинків зруйновані або пошкоджені внаслідок обстрілів окупантів. АТ «Дніпропетровськгаз» готове надати підтримку і допомогти припинити нарахування за розподіл блакитного палива на період унеможливлення використання природного газу.

Про спортивні вихідні нашої громади

Розповідаємо про спортивні вихідні нашої громади. Отже, цієї суботи відбувся суддівський семінар та курс із правил суддівства таеквон-до. Від нашої громади пройшли курс, отримали сертифікати перепідготовки суддів та отримали дозвіл на 2024 рік обслуговувати змагання такі спортсмени:

Навчатися з Google: оновлений курс «Основи АІ»

Понад 57 тисяч українців переглянули безоплатний онлайн-курс «Основи АІ» від Google. Тепер команда оновлює курс і додає ще більше практичної інформації. Про що в програмі?