В Солонянській громаді завершилися засідання постійних комісій в рамках підготовки до 9 сесії

28 квітня 2021 року в актовому залі Солонянської селищної ради відбулися засідання постійних комісій: комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища та комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров’я.

Змінюється механізм фінансування програми відшкодування вартості інсуліну

З 1 липня цього року змінюється механізм фінансування програми відшкодування вартості інсуліну. Якщо зараз це відбувається через субвенцію, яку отримала селищна рада із державного бюджету, то з липня місяця Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою.

В Солонянській громаді оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора КНП «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

В Солонянській селищній раді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

У селищній раді стартувало навчання з питань цивільного захисту

26 квітня 2021 року в приміщенні Солонянської селищної ради стартувало навчання для керівного складу, старост, начальників служб, відділів та керівників установ з питань цивільного захисту населення. Проводить навчання Валерій Григорович Сипко - викладач І категорії Дніпровських територіальних курсів цивільної оборони та безпеки життєдіяльності науково-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області. У ході навчання слухачі курсу більш детально розглянуть законодавчу та нормативно – правову базу з питань цивільного захисту. Особливу увагу приділяють питанням організації планування, оповіщення, евакуації та розробці алгоритмів дій керівних кадрів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідації їх наслідків, навчання населення тощо. По завершенню курсу слухачі здобудуть вичерпну, корисну та змістовну інформацію з питань цивільного захисту щодо попередження та виникнення надзвичайних ситуацій у громаді.

В Солонянській громаді в рамках підготовки до 9 сесії розпочалися засідання постійних комісій

26 квітня 2021 року в рамках підготовки до 9 сесії Солонянської селищної ради стартували засідання постійних комісій. Сьогодні аналізувати питання порядку денного розпочали члени постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій. На розгляд комісії було винесено 10 питань, що стосувалися:

День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції трапилася катастрофа планетарного масштабу. До цієї трагедії ніхто не був готовим. Тисячі покинутих домівок, зламані долі, забуті мрії, міста, що враз перетворилися на привидів…

В Солонянській селищній територіальній громаді продовжуються заходи із благоустрою територій

Привабливий вигляд територій населених пунктів Солонянської селищної територіальної громади, доріг, придорожніх смуг є важливим для мешканців і гостей Солонянщини.