Змінюється механізм фінансування програми відшкодування вартості інсуліну

Дата: 28.04.2021 11:00

З 1 липня цього року змінюється механізм фінансування програми відшкодування вартості інсуліну. Якщо зараз це відбувається через субвенцію, яку отримала селищна рада із державного бюджету, то з липня місяця Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою.

Наразі залишки державної субвенції на відшкодування вартості інсуліну для мешканців Солонянської селищної територіальної громади складають більш ніж 700 000 грн. Поки є така значна сума коштів у місцевому бюджеті, радимо усім, хто потребує - звернутися до сімейного лікаря та отримати запас інсуліну. Не зволікайте!

Також звертаємо увагу на те, що в подальшому процедура отримання інсуліну для пацієнтів не зміниться. Вони так само зможуть отримати його безоплатно або з доплатою – за електронним рецептом. Виписати його зможе як ендокринолог, який призначає лікування, так і сімейний лікар, який зможе виписати пацієнту повторний рецепт. Однак, не забувайте про декларацію, яку потрібно укласти із сімейним лікарем.