В Солонянській громаді оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора КНП «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 27.04.2021 16:54

В Солонянській селищній раді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я до складу конкурсної комісії ввійшли:

• 2 депутата Солонянської селищної ради: Олександр Романович Зайвий та Геннадій Васильович Сидоренко;
  • 2 представники трудового колективу, обрані на загальних зборах трудового колективу: Валерій Михайлович Касьянов (лікар ЗПСМ Військової амбулаторії) та Андрій Володимирович Лущик (лікар ЗПСМ Солонянської амбулаторії);
  • 2 представники галузевої профспілки: Ольга Станіславівна Валевська (голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України) та Лілія Вікторівна Владімірова (члена профкому Солонянський ЦПМСД).

Згідно розпорядження селищного голови головою конкурсної комісії визначено Олександра Романовича Зайвого.

На першому засіданні конкурсною комісією було прийнято рішення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КНП «Солонянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» з 27 квітня 2021 року та підготовлено оголошення для оприлюднення на сайті.