У селищній раді стартувало навчання з питань цивільного захисту

Дата: 27.04.2021 09:41

26 квітня 2021 року в приміщенні Солонянської селищної ради стартувало навчання для керівного складу, старост, начальників служб, відділів та керівників установ з питань цивільного захисту населення. Проводить навчання Валерій Григорович Сипко - викладач І категорії Дніпровських територіальних курсів цивільної оборони та безпеки життєдіяльності науково-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області. У ході навчання слухачі курсу більш детально розглянуть законодавчу та нормативно – правову базу з питань цивільного захисту. Особливу увагу приділяють питанням організації планування, оповіщення, евакуації та розробці алгоритмів дій керівних кадрів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, реагування та ліквідації їх наслідків, навчання населення тощо. По завершенню курсу слухачі здобудуть вичерпну, корисну та змістовну інформацію з питань цивільного захисту щодо попередження та виникнення надзвичайних ситуацій у громаді.