Триває інформаційна кампанія Державна служба України з питань праці «Виходь на світло!»

В Україні триває інформаційна кампанія Державна служба України з питань праці «Виходь на світло!». Проєкт має на меті інформувати роботодавців та працівників про вимоги законодавства, що стосуються оформлення трудових відносин, та моніторингу стану його дотримання.

Долучайтеся до важливих соціальних опитувань онлайн. Цифровізуємо Держстат

Вперше Державна служба статистики запускає онлайн-опитування щодо зайнятості громадян. Кожен українець віком від 15 років зі смартфоном та інтернетом зможе взяти в ньому участь. Результати опитування допоможуть державі ухвалювати дієві рішення.

Продовжуємо отримувати допомогу в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS"

Для створення умов з комфортного та безпечного прихистку та перебування в ньому внутрішньо переміщених осіб ми отримали 4 електричні плити на 2 комфорки, які надійшли в нашу громаду в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Електричні плити вже передано до прихистку. Також вже встановлено автономну сонячну електростанцію, яку ми отримали раніше.