Новий навчальний рік активно розпочався і для вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Солонянської селищної ради

8 вересня у спортивній залі Солонянського ліцею відбувся Внутрішній турнір з Таеквон-до ІТФ приурочений Дню фізичної культури та спорту. Організатором турніру стала ДЮСШ та клуб «Золотий лотос» Chan Hun. Kim lien

Цими вихідними вихованці секції вільної боротьби завітали до Придніпровської державної академії фізичної культури та спорту, де показали та подивились тренування своїх однолітків.

Також до Дня фізичної культури та спорту для вихованців першого та другого року навчання секції волейболу провели змагання з малюкболу. На змагання запросили команду почесних тренерів Солонянщини. Подяками за сумлінну багаторічну працю та особистий внесок у розвиток спорту було відзначено:

• Жулая Володимира Борисовича
  • Висоцького Станіслава Федоровича
  • Сиволоба Володимира Миколайовича

Попри всі перешкоди та складнощі воєнного часу, ми продовжуємо тренуватися, змагатися і перемагати. Спорт об'єднує нас, надихає та розвиває.

Слава Україні!