ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 11 вересня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Солонянської громади.

Сьогодні День воєнної розвідки в Україні

Шановні воїни-розвідники, щиро вітаємо! Ваша робота майже завжди невидима для нас, але головне, що її результати сповна відчуває наш ворог. Завдяки вам плани ворога руйнуються! Завдяки вам наша перемога стає ближчою!

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 10 вересня

Щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет - інформує Державна податкова служба України

У зв’язку з надходженням численних звернень від суб’єктів господарювання та з метою практичного застосування бізнесом, з питань проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, надаємо приклади алгоритму дій продавців в частині виконання обов’язку щодо формування та видачі фіскальних касових чеків покупцям при торгівлі в мережі Інтернет.

Відбувся другий етап громадського обговорення кандидатури старости Микільського старостинського округу

Cьогодні у селі Оріхове пройшов другий етап громадського обговорення кандидатури старости. Нагадаємо, на посаду старости Микільського старостинського округу висунуто кандидатуру Ірини Ігорівни Юркової.

Послуги для освітян на Гіді з державних послуг

Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.