соцзахист

Запрошуємо жінок та дівчат віком від 14 років відвідати інформаційну сесію "Що таке гендерно обумовлене насильство та як йому протидіяти"

Запрошуємо жінок та дівчат віком від 14 років відвідати інформаційну сесію, на якій буде можливість познайомитись із сервісами та послугами, які надаються програмами Міжнародного Комітету Порятунку (International Rescue Committee), а також поспілкуватись із фіхівцями програми захисту та розширення прав і можливостей жінок.

Мобілізація в Україні. Який порядок вручення повістки на роботі, хто відповідає за відмову працівника йти в ТЦК

Загальна мобілізація та воєнний стан в Україні продовжені до 15 листопада 2023 року. роботодавець за законом може вручати повістки працівникам. Розповідаємо про обов’язки роботодавця щодо військового обліку та порядок вручення ним повісток.

В Солонянській громаді стартували засідання постійних комісій

Першою підготовку до 34 сесії Солонянської селищної ради розпочала постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою територій. Члени комісії працювали над питаннями про: