Зручність та доступність адміністративних послуг для жителів громади

Днями відбувся виїзний прийом начальника відділу ЦНАП Солонянської селищної ради до Письмечівського старостинського округу, на якому адміністративні послуги надавалися із використанням «Мобільної валізи».

Корисні поради для батьків та родичів дітей, які вимушено стали переселенцями

Внаслідок терористичних дій ворога, тисячі українських дітей вимушено стали переселенцями або знайшли тимчасовий прихисток за кордоном. У досить юному віці вони зіткнулися з викликами, серед яких розлука з рідною домівкою, школою, друзями або навіть втрата близької людини.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 8 та 9 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Відбувся навчальний захід проєкту «Здоровʼя без відстані: мобільна медицина для громад»

У Львові відбувся захід проєкту «Здоровʼя без відстані: мобільна медицина для громад», де 48 управлінців лікарень та представники органів місцевого самоврядування розвивали soft skills та вчилися будувати партнерства!

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі оголошення

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 лютого