ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 7 лютого

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Як працює бізнес під час війни? Долучайтеся до онлайн-презентації Індексу настроїв малого бізнесу бізнесу

Дізнаєтеся, як війна змінила роботу малих і середніх підприємств та чи планують компанії розширення й інвестиції — Європейська Бізнес Асоціація презентує результати Індексу настроїв малого бізнесу.

Дніпровське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області роз’яснює

При утриманні свійських тварин в селянських господарствах, які розміщено щільною забудовою навіть в селах, виникає багато проблем — санітарно-гігієнічних, екологічних, економічних, соціальних тощо. Це зумовлено передусім значною концентрацією тварин на обмеженому просторі, що супроводжується накопиченням великої кількості гною, стічних вод та інших органомістких відходів. Гній містить значну кількість патогенних мікроорганізмів, яєць і личинок гельмінтів, насіння бур’янів, солей важких металів та інших ксенобіотиків. Потрапляючи у ґрунт і водоймища, гнойова рідина спричиняє забруднення ґрунтових вод, біологічне зараження ґрунту патогенними мікроорганізмами та викликає масові отруєння водних організмів. Такі компоненти відходів, як метан, діоксид вуглецю, аміак і сірководень, забруднюють повітря. Неприємний запах, не естетичний вигляд буртів гною на межі між подвір’ями викликає суперечки між сусідами, сварки та як результат такого «спілкування» - численні звернення до органів місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби, поліції. Тільки за останній рік комісією, створеною Розпорядженням селищного голови, з залученням фахівців Держпродспоживслужби, поліції було розглянуто більше двох десятків звернень громадян на порушення правил видалення побічних продуктів тваринного походження.

Мобільний клас безпеки завітав до Письмечівської гімназії

Сьогодні учні Письмечівської гімназії мали можливість відвідати клас та поспілкуватися з рятувальниками і співробітниками Національної поліції, які провели цікавий і пізнавальний урок. Рятувальники і правоохоронці розповідали дітям про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни.

Відбувся територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура")

30 та 31 січня на базі нашого Центру активності громадян продовжили навчання учасники модульного інтелектуального конкурсу «Відун», основною метою якого є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Стрес-тест: позначте відчуття, які непокоять та потурбуйтесь про своє ментальне здоров'я

Якщо ваш стан змінився, скажімо, кудись поділася звична активність, погіршилися сон чи апетит, а від мотивації досягати цілей не лишилося і сліду, — це може бути сигналом, що вашій менталочці необхідна підтримка

«Мобільна валіза» в дії

Не всі громадяни можуть прийти до ЦНАП через вік, інвалідність або ж за станом здоров’я. Однаково дбати про потреби всіх людей – наш обов`язок.