Як допомогти дитині впоратися з випадками булінгу?

Під час навчального процесу кожна дитина може зіткнутися з булінгом. Досить часто для цього достатньо чимось відрізнятися від оточуючих – своїм зовнішнім виглядом, захопленнями або бажанням відстоювати особисті кордони.

Для педагогів Солонянської громади провели навчання за темою «Формувальне оцінювання»

Формувальне оцінювання - одна із ефективних стратегії підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Воно передбачає оцінювання під час навчання і «для навчання», включає різноманітні техніки та потребує певних знань, навичок та вмінь вчителя для впровадження.

Представники Солонянського сектору Центру пробації провели День відкритих дверей під гаслом «Пробація з громадою, в громаді, для громади»

З нагоди 9 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» представники Солонянського сектору Центру пробації провели День відкритих дверей під гаслом «Пробація з громадою, в громаді, для громади».

У Дніпровському Центрі ветеранського розвитку надають юридичну і соціальну підтримку, а також консультують щодо працевлаштування

Центр ветеранського розвитку при Університеті митної справи та фінансів у місті Дніпро відкрито у червні минулого року. Він став першим закладом у мережі, яку розвиває Мінветеранів в межах сприяння реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей у мирне життя шляхом розвитку професійних навичок, перекваліфікації, наданні допомозі у працевлаштуванні тощо. Тут можна отримати необхідну соціальну, юридичну та іншу допомогу.