Центр професійного розвитку педагогічних працівників Солонянської селищної ради згуртовує і об’єднує освітян Дніпропетровщини

Днями в рамках професійних заходів «Освітній марафон – 2024» пройшов онлайн-вебінар «Природнича освітня галузь – традиційні та інноваційні підходи до навчання». На вебірані педагоги Солонянської та Покровської громад представили свій досвід роботи із впровадження STEM – технології, проєктної діяльності, сучасних методик та підходів в освітньому процесі в умовах змішаного та дистанційного навчання.

Практичне поєднання базових знань, штучного інтелекту, застосування мобільних додатків для роботи під час уроків, проведення природоохоронних заходів та осмисленого підходу до природничої науки сприяє розвитку освіти, є важливим для формування життєвих цінностей та розвитку ключових компетентностей дітей.

Освітній марафон -2024 триває.

КУ ЦПР ПП Солонянської ТГ