Офіцер безпеки в закладах освіти

У 12 школах нашої громади розпочалась реалізація проєкту  «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти». Цей проєкт є одним із ключових заходів з підвищення безпеки освітнього процесу в умовах сучасних викликів та загроз.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 27 та 28 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.

Інформаційні пам’ятки щодо запобігання випадкам дискримінації за ознакою статі

Національна соціальна сервісна служба України інформує про форми дискримінації, сексуальні домагання, харасмент, множинна дискримінація, дискримінаційна реклама за ознакою статі, додаткові механізми захисту у вигляді інформаційних бюлетенів

День зовнішньої розвідки України - свято, що відзначається 24 січня

Служба зовнішньої розвідки України − це служба мужніх, самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують національну безпеку і оборону держави, ефективно протидіють зовнішнім загрозам та демонструють високу професійну майстерність.

Допомагаємо ЗСУ разом

Ми всі маємо спільну мрію - це Перемога України! Ми понад усе прагнемо жити у вільній та незалежній Україні!