Що таке гостра реакція на стрес та які її можливі наслідки

Підступні ворожі обстріли несуть не лише руйнування та загрозу фізичному здоров’ю, а й сильний стрес, здатний змінювати життя людей, які опинилися в епіцентрі лиха. Щоразу у новинах ми чуємо про потерпілих, які зазнали гострої реакції на стрес. І події цього ранку, на жаль, не виключення.

Відбулася робоча нарада педагогів-організаторів шкіл нашої громади та перше засідання лідерів учнівського самоврядування

Днями на базі нашого Центр активності громадян Солоне активності громадян відбулася робоча нарада педагогів-організаторів шкіл нашої громади та перше засідання лідерів учнівського самоврядування.

ДТЕК інформує про планове відключення електроенергії 25 та 26 січня

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" планує проведення профілактичних робіт у межах Сoлoнянської громади.